Meest recente reacties

10.10 | 09:43

hoi hiddo :)
m.v.g masato

12.03 | 08:16

Hebben jullie enig idee wanneer het schaken op vrijdagmiddag weer gaat beginnen?

17.02 | 13:19

Is het mogelijk een keertje vrijblijvend meeste doen op donderdagavond?

20.01 | 11:42

Beste Hiddo,

Is het Superhiddo 50 Toernooi ook voor volwassenen? Ik denk het wel maar op de Nosbo site staat het niet duidelijk aangegeven. Ook omdat je zoveel met jeugdschaak doet.

Groet,
Alex

Deel deze pagina

Interne competitie per 22-9-2023

















Interne toernooitjes 2023-2024


Snelschaken Reitdiep

o. Naam Score
-----------------
1. Lucas   6.0
2. Miriam 5.0
3. Boris    4.0
4. Jorrit   4.0
5. Nils2   4.0
6. Nils 3  3.0
7. Neo     3.0
8. Tomas 3.0
9. Twan   2.0
10. Vince 2.0
11. Joost 2.0
12. Lasse 2.0
13 Chris   2.0
14. Wendel 0.0



stand per 7 juli


1e periodekampioen: Sono

2e periodekampioen: Abe

3e periodekampioen: Massato

4e periodekampioen: Neo

5e periodekampioen: Henk

Beste 1e/2e stapper Semmelstee: Ingmar

Beste 3e stapper Semmelstee: Thomas

Beste 4e/5e/6e stapper Semmelstee: Hylke

Beste 1e/2e stapper REitdiep: Tomas

Beste 3e stapper Reitdiep:Daniel






Interne toernooitjes 2022-2023


Lootjesschaak 7 juli


Hylke 9,5    1e stap 456

Ghilon 9      

Gianluca 9

Sono 8

Daniel 7

Thomas L 6,5 1e stap 3

Rienk 6,5

Daan 6

Henk 5

Olav 4,5

Emre 4      1e stap 12

Ingmar 4

Lucas 3

Thomas H 3

Masato 2

Aurora 2

Iacopo 2

Sam 2 



Opdrachtschaak 7 april


Sono 19

Tomasso 16

Ghilon 12

Rienk 10

Daniel 9,5

Abe 9

Ingmar 9

Daniel K 7,5

Gianluca 7

Masato 6

Sam 6

Vic 5

Oscar 4

Hylke 4

Max 3

Tom 3 



Kuikenfuif  16 december


Tomasso 14,5

Ghilon 14

Thomas L 12,5         beste 2e stapper 

Daniel 10,5              beste 5e stapper

Hylke 10                     beste 3e stapper

Rienk 9

Henk 9

Abe 8 

Daan 8

Ruben 8

Marja 7,5

Ingmar 7

Masato 7

Tom 6                     beste 1e stapper

Sam 3

Aurora 3

Jacopo 1






Eindstand weggeefschaaktoernooi 2 december:

Ghilon 14

Sono 19

Hylke 11,5          beste 3e stapper

Daniel 11,5

Henk 9,5

Tomasso 9

Abe 9

RUben 8,5

Masato 8

Rienk 8              beste 1e/2e stapper

Marja 7

Sam 6

Tom 5

Hoda 5               beste sporthopper

Aurora 4,5

Thomas L 5

Jacopo 2,5

Ingmar 2

Raghda 2

Menne 2

Goia 2

Sarah 2

Nova 1

Ot 1

Mariam 1

Eindstand sporthoppers herfst 2022

Aurora 13

Denis 6,5

Max 6

Menne 4,5

Ot 4,5

Mariam 4

Jacopo 4

Sarah 3

Hoda 2

Raghda 2

Gioia 2

Nova 1

Mason 1

Snelschaaktoernooi 6-10 Semmelstee


Sono 7

Matteo 5

GHilon 4,5

Daniel 4,5

Abe 2

Henk 1

SIlvijn 0

THomas 8

Hylke 7,5

Daan 7,5

Masato 6

Alex 5

Ruben 4

Marja 3

Bernd 2

Sam 2

TOmasso 4

Handicaptoernooi 12-10- Reitdiep

Neo 6-7

Miriami 6-8

Twan 4-7

Tomas 4-8

Nils 3-4

Daniel 3-6

Lasse 3-8

Noam 2-4

Boris 1-5

Rebecca 1-5

Wendl 1-9

Snelschaaktoernooi 1-9 Reitdiep

Miriam 5

NOam 5

Neo 5

Twan 5

Tomas 3,5

Lasse 2,5

Nils 2

Wendel 1

Rebecca 0

Snelschaaktoernooi 2-9 Corpus

Ghilon 7

Tomasso 7

SOno 6

Daniel 5

Abe 5

Daan 3,5

Hylke 3

Thomas L 2

Massato 1

Sam 0

Stand interne competitie per 9 september

Voornaam

Achternaam

Stap

Bonus

PNT

Gesp

Gew

Rem

Ver

Loc

pp

Masato

Knol

3

209

219

2

2

0

0

C

2

Sono

Folkers

6

219

216

1

0

0

1

C

0

Silvijn

Smit

3

216

216

0

0

0

0

R

0

Abe

Smeding

5

203

204

1

0

1

0

C

0,5

Addith

Shrivastava

1

197

197

0

0

0

0

R

0

Neo

Holkema

3

160

170

2

2

0

0

C

2

Jesper

Dagelet

3

167

167

0

0

0

0

R

0

Miriam

Hoogeboom

3

160

167

3

2

0

1

R

2

Henk

Dijkstra

3

154

156

2

1

0

1

C

1

Ananya

Shrivastava

1

123

123

0

0

0

0

C

0

Noam

Frank

3

111

121

2

2

0

0

R

2

Nils

Koopmans

2

109

109

0

0

0

0

R

0

Tomasso

Cioffi

6

100

105

1

1

0

0

C

1

Dariya

Aryan

1

103

103

0

0

0

0

C

0

Daan

Hentzen

3

89

94

1

1

0

0

C

1

Alexander

Broekhuijsen

2

89

89

0

0

0

0

C

0

Thomas

van Calck

2

86

88

2

1

0

1

R

1

Hylke

Noordhof

3

77

79

2

1

0

1

C

1

Daniel

Vleugel

5

76

77

1

0

1

0

C

0,5

Ghilon

Etienne

5

62

67

1

1

0

0

C

1

Thomas

Hart

3

69

66

1

0

0

1

R

0

Job

Reinders

2

66

66

0

0

0

0

R

0

Thygo

Hummel

1

62

62

0

0

0

0

C

0

Thomas

Lipsic

2

54

56

2

1

0

1

C

1

Raphael

Guzman Gaspi

1

54

54

0

0

0

0

C

0

Daniel

Klauber

2

61

52

3

0

0

3

C

0

Joris

Folgering

1

51

51

0

0

0

0

R

0

Aaron

Broekema

1

50

50

0

0

0

0

C

0

Jurre

van der Meulen

1

49

49

0

0

0

0

C

0

Sam

van der Meer

1

50

47

1

0

0

1

C

0

Sophie

Kaspers

1

46

46

0

0

0

0

K

0

Milan

Breuker

1

46

46

0

0

0

0

R

0

Wendel

Nerbonne

1

50

44

2

0

0

2

R

0

Luuk

Piersma

1

41

41

0

0

0

0

C

0

Twan

Rasker

3

41

38

1

0

0

1

R

0

Matteo

Petrelli

6

33

33

0

0

0

0

C

0

Lasse

?

1

26

33

3

2

0

1

C

2

Ruben

Dijkstra

3

30

32

2

1

0

1

C

1

Tobias

Dagelet

1

34

28

2

0

0

2

C

0

Rebecca

Frank

1

17

27

2

2

0

0

C

2

Marja

Dijkstra

2

29

23

39

0

0

2

C

0

Eindstanden per stap

Stap 1-2-3

1. Masato 51,5-74

2. Ruben 34-46

3. Henk 33-43

Stap 4-5-6

1. Sono 19-25

2. Ghilon 16-22

3 Abe 13,5-22

Reitdiep

1. Neo

2. Miriam

3. Jesper

Interne toernooien 2021-2022

Lootjesschaak 8 juli


Abe 8,5

Gosevey 7

Henk 7

Sono 6,5

GHilon 6

Hylke 6

Ruben 6

Daniel 6

Rinse 5

Daan 3,5

Tomasso 3,5

Thomas 3

SIlvijn 2

Ingmar 2

Marja 2

THomas H 2

Sam 0

Lootjesschaak 7 juli

Daan 4

Neo 3,5

Daniel 3

Noam 2,5

Twan 2

Wendel 2

Tomas 2

Miriam 2

Nils 1

Tobias 1

Job 0,5

Fischer RAndom 9 juni

Twan 3,5

Nils 3

Neo 3

Noam 3

Daniel 2,5

Miriam 2,5

Jesper 2

Job 2

Tomas 2

Daryia 1,5

TObias 1

Lasse 1

Rebecca 1

Fischer Random 3 juni


Gianluca 5

SOno 4

Daniel 3

GHilon 3

Tomasso 3

Hylke 2

Abe 2

Rinse 2

Daan 2

Massato 1

Sam 0

Hands en Brains 15 april

Stoere Jongens 2-3 = 0,67

Kauwgom 2-3 = 0,67

Knoflooksaus 3-6 =0,6

5,5 5-11 = 0,54

Nerds 4-9 = 0,45

Karibe 1-5 = 0,5

Papier 3-8 = 0,38

Opdrachtschaak 21 januari

Ghilon 12

Gianluca 11

Sono 10

Massato 10

Daniel 9

Boudewijn 7

Abe 7

Eliah 4

RInse 3

Snelschaaktoernooi 27 januari

Miriam 6

Noam 5,5

Olivia 4

Twan 2,5

Neo 2

Rebecca 1

Weggeefschaaktoernooi 4 december

Sono 12,5

Abe 7

Tomasso 6

Gianluca 6

Rinse 5

Henk 5

Marja 5

Masato 5

Ruben 4

Daniel 4

Matteo 3

Thomas 2

Ghilon 2

Joris 2

Spencer 1,5

Ejiajah 1,5

Bughouse toernooi 15 oktober

Nr 21 (Masato/Silvijn) 12/5 = 2,4

Pipmanen (Daniel/Rinse)18/8 = 2,25

Tono (Sono/Thomas) 15/8 = 1,88

Incapables (GL/Abe) 16/10 = 1,6

De Apen (Ghilon/Amruth) 8/8 = 1

Schuinmarcheerders (SUmruth/Berend) 2/2 = 1

Opdrachtschaak 14 oktober

Midas 11

Ananay 10

Jesper 7

Miriam 7

Twan 7

Neo 4,5

Rebecca 4

NOam 4

Rafael 4

Gabriel 3

Nicolaas 1

Aadith 1

Lumen 0

Snelschaaktoernooi Semmelstee 27 augustus


Tomasso 6-7

Sono 6-7

Ghilon 5,5-7

Abe 5-7                   1e stap 3-4

Matteo 5-7

Gianluca 3-7

Daniel 3-7

Ruben 3-7           1e stap 1-2

Rinse 2,5-7

Henk 2,5-7

Massato 1-7

Marja 0-7

Thomas 0-7

Snelschaaktoernooi Reitdiep 26 augustus

Midas 6-6

Jesper 5-6

Noam 4-6

Neo 4-6         1e stap 1

Olivia 4-6       1e stap 1

Twan 3-6

Gabriel 3-6

Rebecca 2-6

Mirjan 2-6

Lumen 1,5-6

Rafael 1-6

Eindstand lootjesschaaktoernooi Corpus

Tommaso 9-11

Matteo 8-10

Amruth 8-10

GIanluca 9-15

GHilon 5-8

Henk 3-6

Ruben 4-9

Marja 2-7

Sumruth 2-8

Aadit 2-6

Ananya 0-8

 

 

Eindstand sporthopperscursus Reitdiep

 

1. Neo 7

2. Jonathan 6

3. Sebastiaan 5

4. Zoe 5

5. Olivia 3

6. Jsper 3

7. Marrit 3

8. Marit 2,5

9. Gabriel 2

10. Grace 1,5

11. Lumen 1,5

 

Eindstand fantasieschaak 4 december

 

Gianluca 14

Sono 13

Abe 11              1e stap 4/5

Ghilon 10

Matteo 10

Rinse 8

Tomasso 7

Olivier 7           1e stap 2/3

Silvijn 6,5

Arav 6

Amruth 6

Ananya 6      1e stap  1

Milan 6

Alexander 5

Masato 4,5

Addith 4

Sumruth 4

Thygo 3

Gauri 3

Berend 2,5

Eliel 2

Annika 1

Lola 1

Connor 1

Emma 0,5

Albert 0

 

 

 

Eindstand Hands en Brains 9 oktober

1. Lieve Meisje (Kushi + Guari) 2/2 = 1,00

2. De slechte Marja (Ruben + Marja) 2/3 = 0,67

3. Weet ik niet 2.0 (Henk + Teun) 3/5 = 0,6

4. Drollen (Masato + Ghilon) 3/6 = 0,5

5. De eikels (Amruth + Sumruth) 2/4 = 0,5 

6. Dikke en Lange (Paul + Boudewin) 4/11 = 0,44

7. Poepjurk (Abe + Sono) 3/10 = 0,3

8. Weet ik niet 3.0 (SIlvijn + Rinse) 2/7 = 0,28

9. Piemels (Tomasso + Addith) 1/7 = 0,14

10. RJ-team (Roos + Juliet) 1/2 = 0,5

11. Weet ik niet 1.0 (Arava + Anika) 0/4 = 0

 

 

Eindstand snelschaken 21 augustus

Sono 10-11

Ghilon 9-10

Tommaso 7,5-9

Matteo 7,5-9

Abe 6-9

Masato 6-12

Quinn 5-8

Ruben 5-9 1e stap 2

Henk 5-9 1e stap 2/3

Silvijn 5-9 1e stap 2/3

Amruth 4-8

SUmruth 3-7

Ananja 3-9

Rinse 2-9'

 Arav 2-9

Addith 1-6

Janko 1-8

Anika 0-10

 

 

 

Eindstand snelschaaktoernooi 19 juni

 

Sono 11-13

Gianluca 8,5-10

Abe 8-12

Quinn 8-12

Tomasso 7,5-10

Ghilon 7-9

RInse 6-10

Henk 6-11

Ruben 6-11

Eva 4-11

Sumrud 3-8

Masato 3-11

Amruth 3-13

Janko 1-11

Narha 0-9

 

 

EIndstand opdrachtschaaktoernooi 14 februari

Sono 18

Quinn 16

Henk 16

Abe 13

Gianluca 11

Araik 9

Boudewijn 9

Ghilon 7

Miumiu 7

Masato 5

Tommaso 4

Ruben 4

Rinse 2

Janko 2

Ashot 1,5

 

 

 

Eindstand Lootjesschaaktoernooi 29 juni

Isaaih      8-10

Luca        6,5-8

Sono        6,5-8

Luka        6-9

Willem      5-8

Quinn       4,5-8

Matteo      4-6

Tommaso     3,5-6

Andries-Jan 3,5-6

Odin        3,5-6

Ewout       3,5-8

Iskander    3-5

Alex        3-6

Elias       2,5-5

Lisanne     2,5-5

Amruth      2,5-7

Valentijn   2,5-8

Gianluca    2-7

Boris       2-7

Masato      1,5-4

Harun       1,5-5

Michiel     1,5-6

Jarne       1,5-6

Niels       0,5-5

Interne toernooien

Eindstand lootjes schaak 8 mei

 

Mike     3,5

Luna     3

Beer     3

Silvana  3

Sahal    3

Abe      2

Rinse    2

Noah     2

Kira     0,5

Raeyano  0

 

Eindstand snelschaaktoernooi 4 mei


Luca     5

Sono     4

Tomasso  2

Matteo   2

Quinn    1

Gianluca 1

 

Eindstand Handicaptoernooi 20 april

Mike      6      Winnaar stap 2

Tomasso   5,5    Winnaar stap 3/4/5

Odin      5,5

Willem    5

Quin      5

Luka      5

Benjamn   4

Raphael   4

Ewout     4

Amruth    4          Winnaar stap 1

Elias     4          Winnaar sporthoppers

Gerjan    3,5

Niels     3

Boris     3

Jarne     2

Michiel   2

Valentijn 2

Noa       1,5

Hylke     1

Lisanne   1

Ikarios   1

Harun     1

Paniotes  1

Masato    0

 

 

 

Eindstand Paasschaaktoernooi 29 maart

Sono     90%

Silvana  75%

Noah     67%

Iwan     67%

Jesse    61%

Sahal    55%

Resa     50%

Rinse    50%

Beer     50%

Abe      50%

Kira     40%

Luna     20%

Raeyano  15%

Mike      0%

 

Eindstand Strategoschaak 23 februari

Luca 5       6

Willem 5     5 

Luka 3       4 beste derde stapper

Tomasso 3    4 

Tjalle 3     4

Gianluca 4   4

Mike 2       4 beste tweede stapper

Quinn 2      4

Raphael 2    3

Jarne 2      3

Odin 2       3

Sono 3       3

Isaiah 4     3

Matteo 4     3

Jonathan 3   2,5

Boris 1      2 beste eerste stapper

Alex 1       2

Boris 1      2

Ewout 2      2

Andries-J 4  2

Harun 1      1,5

Masato       1

Elias 1      0

 

 

Eindstand Doorgeefschaaktoernooi 16 januari

1. Pinapple chess (Noah en Silvana) 4

2. Superschakers met grote mond (Abe, Sono, Iwan) 3,5

3. Pindakaas is vies (Jesse en Luna) 3

4. 7 (Kira en Sophia)                        2

5. De sukkeltjes (Resa en Rayaeno) 0

 

Eindstand Kuikenfuif 2017

 

No. Naam        score WP  SB    PS
-----------------------------------
1. 17 LucaP      7.0 27.0 27.00 28.0
2. 15 Matteo     6.0 31.0 24.00 25.0
3. 4 Gianluca    5.0 27.5 14.50 22.0
4. 6 Andries-Jan 4.0 32.0 15.00 19.0
   7 Sono        4.0 31.0 13.00 17.0
   8 Tjalle      4.0 25.0 13.00 17.0
   3 Luka        4.0 24.5 10.50 16.0
   14 Tomasso    4.0 23.5 9.50 13.0
   1 Jonathan    4.0 23.0 9.00 14.0
10. 9 Rafael     3.0 26.0 9.00 13.0
   18 Iskander   3.0 25.5 6.50 12.0
   5 Quinn       3.0 24.5 7.50 14.0
   13 Niels      3.0 20.5 6.50 9.0
   16 Boris      3.0 17.0 5.50 9.0
15. 10 Alex      2.0 19.0 2.50 10.0
16. 11 Teun      1.5 21.0 3.50 6.5
    12 Harun     1.5 21.0 2.50 6.0
18. 2 Masato     1.0 22.0 1.50 1.5

Eindstand kuikenfuif Kostverloren 19 december

1. Sono    7-9

2. Iwan    6-9

3. Abe     5-9

4. SIlvana 4-9

5. Jesse   2-9

6. Noah    2-9

 

Eindstand sinterklaastoernooi 5 december

Sono    8-9

Iwan    5-8

Abe     5-9

Luna    3-6

Resa    3-6

Noah    2,5-5

Silvana 2-5

Kira    1-5

Ife     0-8

 

Eindstand sinterklaastoernooi 1 december

 

Kees      11-13

Tomasso   9-13

Luka      9-14

Willem    8-12

Sono      8-13

Isaaiah   7,5-10

Andries-J 7-10

Gianluca  7-11

Luca      5,5-7

Jarne     5,5-10

Quinn     5-8

Matteo    5-8

Alex      4-8

Benjamin  3-7

Boris     3-8

David     3-10

Masato    2-7

Iksander  2-7

Myrthe    2-10

Niels     1,5-9

Teun      1-1

Ewout     1-7

Harun     1-7

Rafael    1-8

Haytam    0-4

 

Eindstand weggeefschaaktoernooi 7 november

 

Sono    9-10

Iwan    8-10

Silvana 6-8

Noah    4-6

Jesse   4-7

Abe     4-7

 

Eindstand doorgeefschaaktoernooi 20 oktober

1. Wodin (Odin + Willem)                4-7

2. Frietjes met kroket (Matteo + Quinn) 4-5,5

3. Superschakers (Boudewijn + Jelmer)   4-5

4. Kreunende klunzen (Benjamin + Ewout) 4-4

5. Classroyal (Tomasso + Luka)          4-3,5

6. Mongoolse keelstem (Luca + Jaren)    4-3

7. The Cioffis (Gianluca + Laura)       4-2,5

8. Kimpieschaankie (Isaaiah + Finn)     4-2,5

 

Eindstand snelschaaktoernooi 12 september

1. Ivan    7

2. Abe     4

3. SIlvana 3

4. Sono    3

5. Jesse   0

 

Eindstand snelschaaktoernooi 8 september

No.  Naam                 Score WP  SB    PS
-----------------------------------------------
1.  2 Luca Petrelli        6.0 21.0 21.00 21.0
2.  9 Kees Verstappen      4.5 24.5 16.75 17.0
3.  1 Matteo Petrelli      4.0 20.5 11.00 16.0
    4 Gianluca Cioffi      4.0 14.5 7.00  12.0
   17 Hiddo Zuiderweg      4.0 22.5 12.00 16.0
   18 Boudewijn Hoogeboom  4.0 17.5 9.00  13.0
7. 16 Isaaiah de Lijster   3.5 20.5 9.25  14.0
8.  3 Laura Cioffi         3.0 17.5 6.50  12.0
    5 Luca Brader          3.0 20.0 7.00  11.0
    6 Tomasso Cioffi       3.0 19.5 7.00  11.0
    8 Benjamin Mul         3.0 16.0 5.00  10.0
   15 Andries Jan vd Werff 3.0 18.0 8.00  11.0
13. 10 Jelmer Bijleveld    2.0 13.0 2.00   3.0
    11 Odin Bijleveld      2.0 18.5 2.00   5.0
    14 Jonathan ten Haaff  2.0 14.0 3.00   7.0
16. 7 Ewout Haasdijk       1.0 18.5 2.00   5.0
    12 Jarne Bosch         1.0 13.0 1.00   1.0
    13 Quinn van Dijk      1.0 15.0 2.00 4.0

 

 

Eindstand Lootjesschaaktoernooi 29 juni

 

Iwan     9-14

Tjalle   6,5-9

Tomasso  6,5-11

Willem   6-7

Benjamin 5-6

Laura    4-9

Isaiah   3,5-8

Odin     3,5-8

Jelmer   3,5-8

Luca P   3-5

Andries  3-7

Jonathan 3-9

Luca B   3-10

Matteo   2,5-6

Gianluca 1,5-2

Jarne    0,5-9

 

Eindstand Opdracht schaaktoernooi 27 juni


Sono      6

Jesse      4

Abe        4

Noah       3

Si Yuan    3

RInse      2

Beer       1

Laila      1

 

Eindstand Paassschaaktoernooi 7 april 


Kees     9,5

Iwan     9

Matteo   7

Luca P   7

Benjamin 6

Luka B   6

Laura    5

Tomasso  5

Tjalle   4

Jonathan 4

Jarne    4

Quin     2

Oskar    2

Ski      2

Kalle    2

Elize    0

 

Eindstand Bughouse toernooi 23 december

Er werd een toernooi gespeeld met wisselende teamsamenstellingen. De eindstand is bepaald door de individuele scores.

Laura, Gianluca, Matteo   4

Benjamin                  3,5

Willem, Tommaso, Kees     3

Luca                      2

Jonathan                  1

 

Kuikenfuif 16 december


No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We
-------------------------------------------

1.  8 Kees        5.0 30.0 22.00 24.0 0000 - 0
    9 Willem      5.0 27.5 17.50 22.0 0000 - 0
   11 Iwan        5.0 26.5 17.50 18.0 0000 - 0
   15 Luca        5.0 25.0 16.00 20.0 0000 - 0
5.  1 Matteo      4.0 26.0 11.00 17.0 0000 - 0
    5 Isaiah      4.0 26.5 14.50 14.0 0000 - 0
    6 Gianluca    4.0 26.5 12.50 15.0 0000 - 0
   16 Andries-Jan 4.0 18.5 7.50  11.0 0000 - 0
   18 Boudewijn   4.0 32.0 18.00 20.0 0000 - 0
10. 2 Odin        3.0 20.5 3.50  10.0 0000 - 0
    4 Laura       3.0 25.0 8.00  13.0 0000 - 0
    7 Tomasso     3.0 27.0 9.00  12.0 0000 - 0
   13 Chun        3.0 19.5 4.00  12.0 0000 - 0
   14 Jonathan    3.0 18.5 4.00   9.0 0000 - 0
15. 3 Boris       1.0 22.0 0.00   7.0 0000 - 0
16. 10 Stefan     0.0 21.0 0.00   0.0 0000 - 0

 

 

 

Fantasieschaaktoernooi 11 november

 1. Kees         7-10

 2. Andries-Jan  6-7

 3. Gianluca     6-8

    Matteo       6-8

 5. Jonathan     6-11

 6. Luca         5-7

 7. Odin         5-8

 8. Tomasso      4-7

 9. Laura        4-8

10. Iwan         3-8

11. Boris        3-11

12. Benjamin     2-5

13. Isidora      1-8

14. Aron         1-5

15. Stefan       0-6

 

Opdrachtschaak 14 oktober

1. Willem           5

2. Luca             4,5

3. Andries-Jan      4

4. Laura            4

5. Tomasso          3

6. Matteo           3

7. Iwan             2

8. Tjalle           1

 

Hands en brains toernooi 16 september

 

1. Willem/Tjalle    3,5

2. Isaaiah/Tomee    2,5

3. Kees/Jonathan    2

4. Matteo/Tomasso   2

5. Andries Jan/Iwan 1

6. Gianluca/Laura   1

 

Snelschaaktoernooi 26 augustus

1. Luca           7-7

2. Kees         6

3. Willem       5

4. Tjalle       4

5. Gianluca     3

6. Boudewijn    3

7. Laura        1

8. Tomasso      0

Lootjesschaaktoernooi 1 juli

 

 1. Kees        5,5

 2. Isaieah     5,5

 3. Willem      5

 4. Luka        4,5

 5. Iwan        4

 6. Gianluca    4

 7. Laura       4

 8. Matteo      3,5

 9. Tjalle      3

10. Andries-Jan 3

11. Tomasso     3

12. Jonathan    2

13. Benjamin    1,5

 

Doorgeefschaaktoernooi 22 april

1. Superschakers (Willem en Iwan)           9

2. Superteam (Gianluca en Tomasso)          7

3. Wij gaan iedereen verslaan (Lars en Bou) 6

4. Leuke naam (Andries-Jan en Isaaiah)      5

5. Weet ik niet (Benjamin en Laura)         5  

6. The Darkforce (Kees en Jonathan)         5

7. Captain (Torm en Noa)                    0

 

Geheugentraining + Fisher random 4 maart

1. Willem    107

2. Jonathan   95

3. Luca       88

4. Kees       86

5. Tomasso    79

6. Laura      79

7. Gianluca   75

8. Matteo     10

 

Kopi toernooi (koning + pionnen) 26 februari

Willem    6-8

Kees      5

Luca      5

Isaiah    4,5

Gianluca  4

Laura     3,5

Matteo    3,5

Ivan      3

Benjamin  3

Jonathan  2,5

Tomasso   1

Lars      0,5

 

Kippenfuif 11 december

 

1. Willem      8-8

2. Kees        7

3. Andries-Jan 5

4. Benjamin    5

5. Luca        5

6. Matteo      4

7. Gianluca    4

8. Laura       3

9. Welmoed     3

10. Anand      2

11. Jonathan   1

12. Lars       1

 

Snelschaken 11 september

1. Luca         5-7

2. Willem       5

3. Kees         4,5

4. Gianluca     4

5. Benjamin     2,5

6. Andries-Jan  2

7. Tomasso      2

8. Matteo       1

9. Laura        0\

 

Fischer randomschaak 1 mei


1. Willem      7-7

2. Benjamin    5-7

3. Kees        4-7

4. Gianluca    4-7

5. Andries-Jan 4-7

6. Matteo      3,5-7

7. Tommaso     3-7

8. Laura       2-7

9. Wout        2-7

10. Lars       1-7

 

Opdrachtschaak 20 februari

1. Wout     10-11

2. Willem    7-8

3. benjamin  6-9

4. Kelvin    5-10

5. Hiddo     4-6

6. Kees      3-6

7. Tomasso   3-8

8. Gianluca  3-10

9. Matteao   1-7

10. Lars     1-8

 

Kippenfuif 19 december


1. Luca       5-5

2. Willem    4-5

3. Matteo    2-5

4. Gianluca 2-5

5. Lars        1-5

6. Tomasso 1-5

 

Sinterklaastoernooi 5 december

1. Kees        6,5

2. Andries-Jan 5

3. Lars        4

4. Luca        4

5. Matteo      3,5

6. Tomasso     3

7. Gianluca    2

 

Eindstand handicaptoernooi 10 oktober

Minder goede spelers mochten een aantal stukken voor begin van de partij van de betere speler afpakken.

  1. Luca          5-6
  2. Willem        5
  3. Kees          3,5
  4. Kelvin        3,5
  5. Wout          3,5
  6. Benjamin      3,5
  7. Andries-Jan   3
  8. Isaiah        3
  9. Lars          2
  10. Matteo        2
  11. Gianluca      1
  12. Tomasso       1

 

Eindstand Snelschaaktoernooi 22 augustus

  1. Luca        7-7
  2. Kees        6
  3. Willem      5
  4. Andries-Jan 4
  5. Isaiah      3
  6. Wout        3
  7. Benjamin    3
  8. Kelvin      3
  9. Lars        1
  10. Matteo      0